Led Aydınlatma

AYDINLATMA İHTİYACINIZ İÇİN PARLAK FİKİRLER

Led aydınlatma çözümlerimiz ile konfordan ve aydınlatma kalitesinden ödün vermeden Endüstriyel Aydınlatma, İç ve Dış Mekan Aydınlatma, Sokak ve Çevre Aydınlatması, Park ve Bahçe Aydınlatması, Acil Aydınlatma kapsamında ihtiyacınız olan doğru aydınlatma sistemini sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz bu çözümleri Aydınlatma Otomasyonu ile bütünleyerek aydınlatma sisteminizi en verimli hale getirecek komple çözümler sunuyoruz.

Konut ya da ticari, büyük ya da küçük, yeni inşaat ya da restorasyon, her müşteriye ve her projeye uygun çözümler üretiyoruz. Deneyimlerimiz ışığında; aydınlatma dünyasındaki yeni ürünleri, farklı tasarımları ve optimum çözümleri bir araya getirerek, inanılmaz bir tasarım sağlamak ve memnun bir müşteri kazanmak için her proje üzerinde özenle çalışıyoruz.

IMG_2813
ezgif-2-bc034c1669cb

İç Ve Dış Mekan Aydınlatma

Işık, mekan kavramını farklı bir boyuta taşır ve yaşam algısını etkiler. Doğru ışık kullanımı ile istenilen atmosfer yakalanabilir ve hatta gün içindeki faaliyetlere göre ışık senaryoları oluşturulabilir. Doğru ışık aynı zamanda göz sağlığınızı korur ve görme yeteneğinizi arttırır. Yanlış yapılan ışıklandırmalar ortamda kamaşmalar ve gölgeler oluşturarak baş ağrısına, dikkat dağınıklığına ve halsizliğe sebep olabilir. Doğru aydınlatma, beklentilere cevap vermeli, insan hayatını kolaylaştırmalıdır. Bu kapsamda ihtiyacınız olan en doğru aydınlatmayı elde edebileceğiniz aydınlatma çözümleri üretiyoruz.

Çevre ve Sokak Aydınlatma

Bir alanın verimli bir şekilde kullanılması için kaliteli şekilde aydınlatılması şarttır. Özellikle ortak kullanıma ait yol, park, bahçe gibi alanlara yerleştirilen çevre aydınlatma ürünleri estetik tasarımları ve uzun ömürlü kullanımları ile gelişen aydınlatma teknolojisinin önemli bir parçası oldu. Böylelikle aydınlatma ürünleri hem ürün kalitesi hem de görünüş açısından değer kazanmaya başladı. Oluşum Proje olarak dekoratif ve yüksek verimli ürünlerimizle çevrenize değer katmanıza yardımcı oluyoruz.

sokak
endüstriyel

Endüstriyel Aydınlatma

Bir endüstriyel tesisin, günışığı ile doğru bir biçimde aydınlatılmış olsa bile, kapalı hava koşullarında, kış aylarında, kimi zaman tüm gün, kimi zaman ise günün erken ve geç saatlerinde ve akşam vardiyalarında, yapay aydınlatmaya gereksinimi vardır. Yapay aydınlatma tasarımında amaç; aydınlığın niceliği ve niteliği yönünden gerekli koşulları sağlayacak, etkin enerji (uygun enerji) kullanımlı, uzun ömürlü (dayanıklı) ve en az bakım gerektiren düzenleri oluşturmaktır. Siz de düşük bakım maliyeti, yüksek enerji tasarrufu ve düşük karbon salınımı gibi avantajlara sahip yeni nesil LED ışık kaynaklı armatürler ile aydınlatma kalitenizi arttırılabilirsiniz. Kalite ve verimliliği bir araya getirerek maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz.