Güvenlik Sistemleri

Güvende Olmak Sizin İçin Önemliyse Bizimle Güvendesiniz

Her gün, dünyanın farklı yerlerinde insanlar ailelerini, çalışanlarını ve varlıklarını korumak ve güvende tutmak adına farklı çözümlere ihtiyaç duyuyorlar. Tüm bu ihtiyaçları göz önüne alarak yaşamı, binaları ve varlıkları korumak, aynı zamanda yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmek bizim hedefimizdir. Çünkü sizin için önemli olan bizim için de önemlidir. Ve biz önemli olan şeyleri gözden kaçırmayız.

Oluşum Proje'nin sunmuş olduğu Güvenlik Sistemleri Hizmetleri ile yapılarınızın güvenliğini en üst düzeyde koruyabilir, ayrıca personellerinizin, ziyaretçilerinizin, misafirlerinizin giriş ve çıkışlarını izleyip ve kontrol altında tutabilirsiniz.

Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri ile ışıklarınızı, perdelerinizi, panjurlarınızı, televizyonunuzu, binanızın sıcaklığını, suyunuzu, elektriğinizi, gazınızı, kapılarınızı ve güvenlik sisteminizi istediğiniz gibi kontrol edebilir kısacası tek bir dokunuşla hayatınızı konforlu, güvenli ve verimli hale getirebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri kapsamında proje bazlı olarak hırsız alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, personel devam takip sistemleri, plaka tanıma sistemleri, akıllı bina otomasyon sistemleri başlıklarında hizmet sunmaktayız.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri, evinizi ve iş yerinizi davetsiz misafirlere karşı korumak, su basması, yangın gibi durumlarda, evinizde, işyerinizde koruma altındaki bölgeler ihlal edildiğinde sizlere ya da Alarm Haber Alma Merkezi’ne bilgilendirme göndermeyi amaçlayan sistemlerdir. Gereksinimlere göre tasarlanan modüler bir yapı ile sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Örneğin; su basma dedektörü, PIR dedektörü, manyetik kontak, duman dedektörü, panik butonu, ısı dedektörü, doğal gaz dedektörü vb. kuru kontak NO/NC bilgisi veren uç birim cihazları hırsız alarm sistemine entegre edilebilmektedir.

hirsizalarm-2

Villa, site, işyeri, fabrika gibi farklı mekanların değişken ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Oluşum Proje, güvenilir alarm ve güvenlik sistemleri sunuyor.

Geçiş Kontrol Sistemleri

4

Geçiş kontrol sistemlerinin kullanım amacı kişilerin belirli yerlere girişini kontrol altına almak ve bu giriş çıkışlarla ilgili verileri raporlamaktır. Geçiş kontrol sistemleri ile; araç giriş çıkışlarının takibi, çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen ölçütlerin geçiş sistemleri tarafından tanınması, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi gibi durumları kontrol etmemiz mümkündür. Ayrıca tüm güvenlik fonksiyonlarının tek bir merkezden izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlayan yazılım çözümlerimiz ile; yangın, çevre güvenlik, kartlı geçiş, CCTV gibi tüm güvenlik gereksinimlerini tek bir merkezde toplayarak büyük bina komplekslerinin güvenlik ihtiyaçları için ideal çözümler sunuyoruz.

Bu sayede yatırım ve operasyon maliyetlerinde önemli düşüşler sağlarken güvenlik sisteminizin etkinliğini de en üst noktaya ulaştırıyoruz.

Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri

Akıllı bina otomasyon sistemleri ile ışıklarınızı, perdelerinizi, panjurlarınızı, televizyonunuzu, binanızın sıcaklığını, suyunuzu, elektriğinizi, gazınızı, kapılarınızı ve güvenlik sisteminizi istediğiniz gibi kontrol edebilir kısacası tek bir dokunuşla hayatınızı konforlu, güvenli ve verimli hale getirebilirsiniz.
Oluşum Proje olarak verimlilik, konfor, tasarruf ve kalite için teknolojik gelişmeleri yapınıza taşıyoruz. Binalarda bulunan elektrik, ısıtma-soğutma, tesisat ve güvenlik sistemlerinin tümünü tek çatı altında topluyor, hızlı ve güçlü bir alt yapı kuruyoruz. Firmamızda bir akıllı binada olması gereken tüm otomasyon disiplinlerine yönelik ürünler bulunduğu gibi, bunlar için gerekli projelendirme, kurulum, devreye alma ve bakım hizmetleri de verilmektedir.

Siz de binanızdaki tüm mekanik, elektrik ve zayıf akım sistemlerinin, ister lokal ister merkezi takibi ve kontrolü ile verimli ve ekonomik çalışmasını sağlayabilir, işletme ve hizmet kalitenizi artırırken maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.