ŞİRKET PROFİLİ

1986 yılında İLKİN ELEKTRİK olarak elektrik malzemeleri ticareti ve aydınlatma üzerine faaliyetlerine başlamış olan firmamız, istikrarlı ve başarılı büyümesinin sonucu olarak 1997 yılında İLKİN ELEKTRİK’in yanında OLUŞUM Güvenlik ve Yangın Sistemleri İnşaat Elektrik Elektronik Proje San. ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle daha etkin ve daha kapsamlı hizmetlerine başlamıştır.

2010 yılı itibariyle proje hizmetlerine ağırlık vererek OLUŞUM Proje ismiyle adından söz ettiren firmamız, üstlendiği ve dahil olduğu projeleri eksiksiz ve en iyi şekilde yerine getirmiş olup gerek kamu kurumlarında gerekse de özel sektörde saygın referanslar kazanmıştır.

OLUŞUM Proje2017 yılında ise ülkemiz ve tüm dünya için hayati öneme sahip enerji verimliliği sektöründe söz sahibi olma yolunda 10 yıllık hedeflerini belirlemiş ve bu hedeflere ulaşma adına süreç içerisindeki adımlarını planlayarak uygulamaya koyulmuştur. İlk adım olarak da Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Enerji Kimlik Belgesi düzenleme yetkisi alarak bu sektörde aktif çalışma hayatına giriş yapmıştır. Bunun yanında bünyesindeki alanında uzman inşaat, elektrik-elektronik ve endüstri mühendislerinin; Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen Enerji Yöneticiliğive ayrı ayrı Bina ve Sanayi alanlarında olmak üzere Etüt-Proje Uzmanlığı Eğitimlerine katılımını sağlamış ve gerekli sınavlar sonucunda yine Enerji Bakanlığı tarafından yetkinlikleri belgelendirilmiştir.

Kurulduğu günden beri müşterilerinin ihtiyaç, zaman ve bütçe durumlarını göz önüne alarak başarılı çalışmalara imza atan OLUŞUM Proje; elde ettiği üstün başarılarının, bünyesinde bulundurduğu takım arkadaşları, yönetim kadrosu ve çözüm ortaklarından kaynaklandığının bilinci içerisinde her zaman çalışanlarının ve kadrosunun mesleki gelişimine ciddi önem vermiştir.

OLUŞUM Proje; kalite politikası olarak müşterilerinin devamlı memnuniyetini, çalışanlarının mesleki olarak en üst düzeyde gelişimini, iş ortaklarının güvenini, ülke ekonomisinin istikrarını çevre duyarlılığı içerisinde sağlamayı benimsemiş ve bu politikayı gerçekleştirme adına ürün ve hizmetlerinde sürekli olarak yeni değerlere ulaşmayı hedeflemektedir.